Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

60 dienų išbandymo GARANTIJA


Miego Centras pagrindinis tikslas, kad klientas būtų patenkintas tiek įsigyta preke, tiek aptarnavimu ilgą laiką. Mūsų netenkina situacija, kai įsigytas čiužinys jūsų nedžiugina, todėl jums suteikiame galimybę pasikeisti netikusį čiužinį per 60 dienų. Pamirškite baimę, kad įsigytas čiužinys netiks, bus nepatogus, bus per minkštas ar per kietas. Tiesiog bandykite čiužinį 60 kalendorinių dienų ir, jei čiužinys jums nepatiks (nesvarbu dėl kokios preižasties - bus nepatogus, bus per kietas ar per minkštas, bus per šiltas ir panašiai), pakeisime jį kitu čiužiniu.

Čiužinio apkeitimo sąlygos ir taisyklės

1.      Įsigytas čiužinys keičiamas kitu čiužiniu ne anksčiau kaip 30 kalendorinių dienų ir ne vėliau kaip 60 kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos (nes iki 30 dienų vyksta kūno adaptacija prie naujo čiužinio).

2.      Keisti čiužinį į kitą naują galima tik vieną kartą.

3.      Jeigu naujas čiužinys yra brangesnis, kainų skirtumą sumoka pirkėjas, jei pigesnis, kainų skirtumas negrąžinamas.

4.      Transporto ir kitas išlaidas (jei tokios yra), keičiant čiužinį, sumoka pirkėjas. Čiužinio apkeitimo transportavimo kaina 50€.

5.      Čiužinys keičiamas kitu jeigu:
a.      Pirkėjas Miego Centras parduotuvei (iš kurios pirko) raštu pareiškė norą keisti čiužinį ne anksčiau kaip 30 kalendorinių dienų ir ne vėliau kaip 60 kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos,
b.      čiužinys yra standartinių matmenų: 80x200cm,  90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm,
c.      čiužinys buvo pirktas daugiau kaip už 550€ (pritaikius nuolaidas),
d.      grąžinamas čiužinys yra švarus, nesuplėšytas, originalioje pakuotėje,
e.      pirkėjas pateikia pirkimo dokumentus ir Miego Centras vadybininko pasirašytą „60  dienų išbandymo garantija" garantinį taloną.
6.      Čiužinio keitimas negalioja:
a.      Nukainotiems dėl defektų čiužiniams,
b.      Iš ekspozicijos pirktiems čiužiniams,
c.      Pasirinktas čiužinio kietumas neatitinka rekomenduojamo kūno svorio,
d.      Lonas čiužiniams,
e.      Čiužiniams, kurie neatitinka 5 punkto sąlygų.