Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 IŠPARDAVIMAS 

Ypatingai geras metas įsigyti savo svajonių čiužinį. Taikomos didelės nuolaidos ekspoziciniams čiužiniams arba čiužiniams su nežymiais defektais.

 

 

VISĄ IŠPARDAVIMŲ SĄRAŠĄ GALITE ATSISPAUSDINTI. Spauskite čia


Šiame sąraše kiekviena prekė turi savo eilės numerį. Tas pats eilės numeris parašytas ir prie kiekvienos prekės aprašymo (žiūrėkite žemiau).


IŠPARDAVIMAS - Lova PETRA (Eil. Nr. pagal sąrašą 512)
Sudėtis: Stilingos lovos medienos detalės sukurtos siekiant pabrėžti natūralumą ir elegantiškumą. Natūralaus medžio lovos rėmas suderinta su minkštu galvūgaliu. Užsakant lovą "PETRA" galima rinktis tvirtą natūralaus ąžuolo ir subtiliai prabangią riešutmedžio medieną. Lova be patalynės dėžes.
Spalva: Eros Col.36 Light brown
Gabaritiniai lovos matmenys: 172 x 211, lovos galvūgalio aukštis 120cm.

Matmenys: 160x200
Išpardavimo kaina: Lova 1225 -40% 735 €
                         Staliukas 286 -40% 172 €
Iš ekspozicijos: Savanorių pr. 286, Kaunas

 
 
IŠPARDAVIMAS - Lova MATINO (Eil. Nr. pagal sąrašą 31)
Parduodama nauja lova iš ekspozicijos

Aprašymas: Yelo yra labiausiai lankstus, prisitaikantis ir kvėpuojantis pagrindas, kuris egzistuoja dėka pačių Senttix gaminamo kišeninių spyruoklių branduolio. Viršutinės ir apatinės šonų dalių dizainas padeda pagrindui išsiskirti kambaryje.
Matino yra grynas grožio per paprastą dizainą pavyzdys. Galvūgalio kraštų dizainas sukuria puikų rezultatą.
Spalva: Cairo light grey (Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia)

Čiužinio matmenys: 160x200
Išpardavimo kaina: 1231 -20% 985 €
Iš ekspozicijos:
P. Lukšio g. 21, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys GLAMOUR (Eil. Nr. pagal sąrašą 587, 596)
Sudėtis: "Air Channels" (oro kanalų) zoninis išdėstymas per visą gulėjimui skirtą paviršių. Išskirtinai minkšti oro kanalai pečių srityje. " Air - Pipes" ( ortakiai) gerinantys oro cirkuliaciją. Komfortiška " Trio Cell"putų poliuretano komfortiška perdanga 70mm storio su kupoliniu  daugiazoniu paviršiaus pjaustimu. GLAMOUR turi AGR*sertifikatą (AGR – judėjimas už sveiką nugarą), patvirtinantį jį, kaip  tinkamą pagrindą nugarai.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas.
Užvalkalas: Aukštos kokybės novatoriško dizaino audinys su natūraliu kapoku, prasiūtas su 20 mm Hypersoft. Užvalkalo sudėtis: 4 % kapoko, 28 % viskozės, 68 % poliesterio (pagrindiniai funkciniai siūlai). Audinys su vėdinimą gerinančiu tekstiliniu tinkleliu, 6 - 8 rankenėlės pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas 2 - viem užtrauktukais iš skirtingų pusių, skalbiamas iki 600C.

Matmenys: 100x200
Kietumas: (H2) minkštas
Išpardavimo kaina: 1349 -70% 405 €
Iš ekspozicijos: Kalvarijų g. 125, Vilnius

Matmenys: 80x200
Kietumas: (H4) kietas
Išpardavimo kaina: 1349 -70% 405 €
Iš ekspozicijos: Savanorių pr. 286, Kaunas
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys PASSION (Eil. Nr. pagal sąrašą 2)
Sudėtis : inovatyvios patentuotos FlexiZoneTM spyruoklės išgauna skirtingo kietumo zonas. Palaipsnis, švelnus perėjimas iš vienos zonos į kitą, ilgaamžės  kišeninės spyruoklės tiksliai atkartojančios kontūrus,  multizoninė komforto sistema optimaliai prisitaiko prie kūno, nuo galvos iki kojų, tolygiai paskirsto spaudimą. FlexiZoneTM spyruoklių bloką iš abiejų pusių dengia Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano sluoksnis, kuris gaminamas iš atsinaujinančių žaliavų (teikiama pirmenybė saulėgražų aliejui).  Klasikinis skersinis pjaustymas užtikrina judesių laisvę ir optimalią atramą. Šis išskirtinai kokybiškas paviršiaus pjaustymas sąlygoja individualų prisitaikymą prie kūno. Stabilios čiužinio kraštinės. Sutvirtintos čiužinio kraštinės patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas
Užvalkalas: su "Tencel®  gerinančiu drėgmės pasiskirstymą ir mikroklimato subalansavimą. Audinio sudėtis: 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės paskirstymui. Užvalkalas lengvai nuimamas užtrauktuku, skalbiams iki 60° C.
Metzeler elegantiškas užvalkalas be prasiuvimo sujungtas su Hypersoft atpalaiduojančia medžiaga: taškinis prisitaikymas, stabilios formos, neplyštantis ir mažinantis užspaudimus.
 Patogios vartymo rankenėlės. Reguliarus čiužinio apvertimas ir apsukimas ilgina čiužinio tarnavimo laiką ir suteikia daugiau komforto. Priklausomai nuo čiužinio išmatavimų įsiūtos 6 arba 8 rankenėlės.

Kietumas: H4/H5
Matmenys: 160x200
Išpardavimo kaina: 1918 -50% 959 €
Iš ekspozicijos: Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys EMOTION PRO KS (Eil. Nr. pagal sąrašą 543)
Sudėtis: "Waterlily" ekologiškas, didelio  elastingumo putų poliuretanas, "lašo" formos išprofiliavimas suteikia įpatingą komfortą.
Zonos: 7 anatominės zonos.
Tankis:  "Waterlily" putų poliuretanas - 55kg/m3
Dvipusis: vartomas.
Užvalkalas: Tencel, orui laidus pluoštas, nuvelkamas, skalbiamas iki 600C.

Kietumas: F3
Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 579 € -70% 174 €
Buvęs ekspozicijoje: Kalvarijų g. 125, Vilnius

 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys MOTION (Eil. Nr. pagal sąrašą 581)
Sudėtis: inovatyvios patentuotos FlexiZoneTM spyruoklės išgauna skirtingo kietumo zonas. Palaipsnis, švelnus perėjimas iš vienos zonos į kitą, ilgaamžės  kišeninės spyruoklės tiksliai atkartojančios kontūrus,  multizoninė komforto sistema optimaliai prisitaiko prie kūno, nuo galvos iki kojų, tolygiai paskirsto spaudimą. FlexiZoneTMspyruoklių bloką iš abiejų pusių dengia Rubex® Nawaro DuoCell poliuretano sluoksnis, kuris gaminamas iš atsinaujinančių žaliavų (teikiama pirmenybė saulėgražų aliejui). Klasikinis skersinis pjaustymas užtikrina judesių laisvę ir optimalią atramą. Šis išskirtinai kokybiškas paviršiaus pjaustymas sąlygoja individualų prisitaikymą prie kūno. Stabilios čiužinio kraštinės. Sutvirtintos čiužinio kraštinės patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas
Užvalkalas: su "Tencel®  gerinančiu drėgmės pasiskirstymą ir mikroklimato subalansavimą. Audinio sudėtis: 66 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis. Užvalkalo šonai iš ventiliacinio audinio išbaigtam oro ir drėgmės paskirstymui. Užvalkalas lengvai nuimamas užtrauktuku, skalbiamas iki 60° C.
Metzeler čiužinio užvalkalas perdygsniuotas su Hypersoft poliuretanu: taškinis prisitaikymas, stabilios formos, neplyštantis ir mažinantis užspaudimus. 
Patogios vartymo rankenėlės. Reguliarus čiužinio apvertimas ir apsukimas ilgina čiužinio tarnavimo laiką ir suteikia daugiau komforto. Priklausomai nuo čiužinio išmatavimų įsiūtos 6 arba 8 rankenėlės.

Matmenys: 90x200
Kietumas: H4
Išpardavimo kaina: 1050 -60% 420 €
Buvęs ekspozicijoje:
Savanorių pr. 286, Kaunas
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys STYLE (Eil. Nr. pagal sąrašą 578)
Sudėtis: "Air Channels" (oro kanalų) zoninis išdėstymas per visą gulėjimui skirtą paviršių. Išskirtinai minkšti oro kanalai pečių srityje. " Air - Pipes" ( ortakiai) gerinantys oro cirkuliaciją. Komfortiška " Trio Cell"putų poliuretano komfortiška perdanga 60mm storio su kupoliniu  daugiazoniu paviršiaus pjaustimu. STYLE turi AGR*sertifikatą (AGR – judėjimas už sveiką nugarą), patvirtinantį jį, kaip tinkamą pagrindą nugarai.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas.
Užvalkalas: Aukštos kokybės novatoriško dizaino audinys su natūraliu kapoku, prasiūtas su 20 mm Hypersoft. Užvalkalo sudėtis: 4 % kapoko, 28 % viskozės, 68 % poliesterio (pagrindiniai funkciniai siūlai). Audinys su vėdinimą gerinančiu tekstiliniu tinkleliu, 6 - 8 rankenėlės pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas 2 - viem užtrauktukais iš skirtingų pusių, skalbiamas iki 60oC.

Matmenys: 80x200
Kietumas: H4
Išpardavimo kaina: 1149 -70% 345 €
Iš ekspozicijos:
Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys BRILLIANT (Eil. Nr. pagal sąrašą 3)
Sudėtis: Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas tiksliai prisitaiko, iš karto atkartoja judesius, optimaliai paskirsto spaudimą, garantuoja tinkamą atramą. Pagamintas iš atsinaujinančių žaliavų. Multizoninis išilginis ir skersinis paviršiaus profiliavimas. Spaudimo atpalaidavimas pečių zonoje, teisingas stuburo padėties išlaikymas, švelnus perėjimas iš vienos zonos į kitą.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas.
Užvalkalas: Užvalkalas su Tencel® pluoštu, turintis išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Užvalkalo sudėtis: 63 % bazinis poliesterio pluoštas, 34 % tencelis, 3 % elastanas. Nuvelkamas, skalbiamas iki 60 °C

Kietumas: H2+H3
Matmenys: 160x200
Išpardavimo kaina: 958 € -30% 671 €
Buvęs ekspozicijoje: Savanorių pr. 286, Kaunas
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys ŪLA HR (Eil. Nr. pagal sąrašą 585)
Sudėtis: HR putų poliuretanas.
Zonos: nezonuotas
Dvipusis: vartomas
Kietumas: vidutinis
Užvalkalas: Žakardo audinys (gelsvo atspalvio, gėlėtas), kurio sudėtyje: 58%poliesterio, 42% polipropileno. Audinys daigstytas su 200g. PES,  nuvelkamas. Valomas sausu cheminiu būdu.

Matmenys: 90x200
Išpardavimo kaina: 98 -25% 74 €
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys BLACK MULTIPOCKET LUX (Eil. Nr. pagal sąrašą 577, 590)
Sudėtis: kišeninių spyruoklių branduolys - 1000 vnt (100 x 200), vienoje pusėje 5 cm storio lateksas, kitoje pusėje 5 cm  storio profiluotas viskoelastinis putų poliuretanas
zonos: 7 anatominės zonos
Žiema/vasara: vartomas -  vilna / medvilnė
Kietumas: vidutinio kietumo
Užvalkalas:  Nuvelkamas antialerginis, temperatūrą reguliuojantis "RucoPur" užvalkalas.  Skalbiamas iki 400C

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 479 -50% 240 €
Buvęs ekspozicijoje:
Kalvarijų g. 125, Vilnius

Matmenys: 90x200
Išpardavimo kaina: 529 -50% 265 €
Iš sandėlio:
Metalo g. 23, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys HILDING JAZZ (Eil. Nr. pagal sąrašą 421)
Sudėtis: "interactive" (skirtingo aukščio ir diametro spyruoklės) dvigubas kišeninių spyruoklių branduolys 1000 spyruoklių (100 x 200cm), vienoje pusėje 4,7cm  "Velvet Touch" HR putų poliuretano sluoksnis,  kitoje pusėje 4,7cm  HR  putų poliuretano sluoksnis.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas 
Kietumas:  minkštas
Užvalkalas: antialerginis "Diamond" užvalkalas su 3D juotele aplink čiužinį (geresnė oro cirkuliacija), rankenos. Nuvelkamas, skalbiamas iki 600

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 469 € -40% 328 €
Buvęs ekspozicijoje: Savanorių pr. 286, Kaunas
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys HILDING ZUMBA (Eil. Nr. pagal sąrašą 573)
Sudėtis: 3 cm  3D Labyrinth pluoštas, 7 cm  HR putų poliuretanas, 3 cm  3D Labyrinth pluoštas ir 11 cm  HR putų poliuretanas.
Zonos: 7
Dvipusis: vartomas 
Kietumas: kietas

Užvalkalas: Antialerginis Diamond su 3D pluoštu viduje. Nuvelkamas, skalbiamas iki 600C .
Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 489€ -50% 245€
Iš sandėlio: Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys ROCK&ROLL
Sudėtis: dviejų sluoksnių, profliuotas, skirtingo kietumo HR putų poliuretanas. Balta pusė - minkštesnė, žalia pusė - kietesnė. Poliuretano sluoksniai sujungti nenaudojant klijų.
Zonos: 7 anatomines zonos.
Dvipusis: vartomas.
Kietumas:  vidutinio kietumo/ kietas
Užvalkalas: "Velvet" antialerginis nuvelkamas, skalbiamas iki 600C.3D juostelė aplink čiužinį (gerina oro cirkuliaciją). Rankenos. 

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 209 € -30% 146 €
Buvęs ekspozicijoje:
Savanorių pr. 286, Kaunas (Eil. Nr. pagal sąrašą 599)
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys HILDING SELECT DYNAMIC (Eil. Nr. pagal sąrašą 380)
Sudėtis: 7 cm "bangos" forma zonuotai profiliuotas antibakterinis HR putų poliuretanas, 9 cm profiluotas Flexifoam putų poliuretanas, 7 cm "bangos" forma zonuotai profiliuota viskoelastinė medžiaga
Dvipusis: čiužinio viena pusė minkšta, kita vidutinio kietumo
Užvalkalas: Nuvelkamas antialerginis Tencel užvalkalas. 3D juostelė aplink čiužinį (geresnė oro cirkuliacija)

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 376 -60% 150 €
Buvęs ekspozicijoje:
Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys AMBER DUO (Eil. Nr. pagal sąrašą 588)
Sudėtis: Kišeninės "multipocket" spyruoklės. Viršus: h-4cm (Poliuretanas HR3532). Apačia - h-4cm (viskoelastinis poliuretanas VE5015) 
Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas 
Kietumas: vidutinio kietumo
Užvalkalas: Belgiškas audinys (Bekaert Deslee), 60% PES ir 40% viskozė, antialerginė apsauga (probiotikai), perdygsniuotas su 300gr. sintepono, su 3D juosta, nuvelkamas, skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 252 -25% 189 €
Iš sandėlio:
Metalo g. 23, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys ARYA (Eil. Nr. pagal sąrašą 582)
Sudėtis: Dviejų sluoksnių, nestandartinio profiliavimo antibakterinių PUR putų poliuretanas, kurio sluoksniai tarpusavyje nesuklijuoti.
Zonos: 7 anatominės zonos
Dvipusis: vartomas
Kietumas: rausva pusė kietesnė, geltona minkštesnė.
Užvalkalas: "Sleep culture" audinys, nuvelkamas, skalbiamas iki 600C

Matmenys: 80x200
Išpardavimo kaina: 199 -40% 119 €
Iš ekspozicijos:
Kalvarijų g. 125, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Antčiužinis TOP (Eil. Nr. pagal sąrašą 586)
Sudėtis: 4cm storio  putų poliuretanas. Su užvalkalu H-6cm.
Užvalkalas:  100% poliesteris, audinys daigstytas 200g PES, nuvelkamas. Galima skalbti iki 600 C.

Matmenys: 90x200
Išpardavimo kaina: 55 -25% 41 €
 
 
IŠPARDAVIMAS - ČIUŽINIŲ IR ANTČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
ČIUŽINIŲ IR ANTČIUŽINIŲ UŽVALKALŲ IŠPARDAVIMAS IŠ Čiurlionio g. 5, Kaunas

Skirtas čiužiniui
: 140x200x20
Išpardavimo kaina: 132€ -48% 68€

Skirtas čiužiniui: 180x200x23
Išpardavimo kaina: 199€ -50% 99€

Skirtas čiužiniui: 180x200x21
Išpardavimo kaina: 205€ -60% 82€

Skirtas čiužiniui: 180x200x23
Išpardavimo kaina: 306€ -70% 92€

Skirtas čiužiniui: 200x200x18
Išpardavimo kaina: 269€ -70% 81€

Skirtas antčiužiniui: 180x200x4
Išpardavimo kaina: 90€ -40% 54€

Skirtas čiužiniui: 180x200x20
Išpardavimo kaina: 195€ -60% 78€

Skirtas čiužiniui: 180x200x21
Išpardavimo kaina: 255€ -65% 89€

Skirtas čiužiniui: 180x200x20
Išpardavimo kaina: 297€ -65% 104€
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys AMBER KIDS 16 (Eil. Nr. pagal sąrašą 591)
Sudėtis: Branduolys: h-14cm (Poliuretanas HR3532)
Dvipusis: vartomas 
Kietumas: vidutinio kietumo
Užvalkalas: Belgiškas audinys (Bekaert Deslee), 60% PES ir 40% viskozė, antialerginė apsauga (probiotikai), perdygsniuotas su 300gr. sintepono), nuvelkamas, skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

Matmenys: 90x200
Išpardavimo kaina: 194 €  -25% 146 €
Iš sandėlio: Metalo g. 23, Vilnius
 
 
IŠPARDAVIMAS - Čiužinys LORA SILVER (Eil. Nr. pagal sąrašą 595)
Sudėtis: elastingas HR putų poliuretanas
Dvipusis: vartomas
Užvalkalas: "Sleep culture", , nuvelkamas, skalbiamas iki 600C

Matmenys: 80x195
Išpardavimo kaina: 150 €  -20% 120 €
Iš ekspozicijos: Kalvarijų g. 125, Vilnius