Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     

Lova Akva DECO

 
 
Video pristatymas

Get Adobe Flash player

Vilniuje

Autorizuotas SLEEPWELL salonas
Tel: 8 690 44 888


  

Kaune

Miego Centras salonas

Dėl individualios konsultacijos kreipkitės tel: 8 614 65 789

Detalią informaciją žiūrėkite "Kontaktai"

Lova Akva DECO
Kaina nuo: 3961 EUR
AKVA WATERBEDS
 
NEBANGUOJANTI, ŠILDOMA, SAUGI vandens lova jau Lietuvoje !
Akva DECO Premium dizainas
Mėgstantiems griežtą dizainą ir stabilumą. Lengvai apvalinti DECO rėmai iš kietos medienos, elegantiškas stilius su buko (padengtas aliejumi ar šarmu) ir raudonmedžio elementais, puikiais mediniais elementais ar apmušalų iš subtilių audinių. Galima pritaikyti bet kurį Akva galvūgalį.
Į kainą įskaičiuota: lovos pagrindas Akva - Box, vandens čiužinys, čiužinio užvalkalas, Akva Vital šildymo sistema, lovos galvūgalis.
Papildoma lovos komplektacija: masažo funkcija, Akva Sound - garso sistema
Matmenys: 160 x 200, galimi įvairūs nestandartiniai matmenys, skaitykite plačiau
Vandens čiužinio stabilumo lygiai
Vandens lovų galvūgaliai
Vandens lovų pagrindai, spalvos

Geras nakties miegas suteikia mums energijos.
Jis būtinas mums, kad gerai jaustumes ir būtume stiprūs.


Miegas ant vandens
Miegas ant vandens ne tik natūralus žmonėms, bet ir užtikrina unikalią patirtį bei šiuolaikinį neprilygstamą komfortą.
Maksimalus spaudimo atpalaidavimas gulint
Akva vandens lovoje jūsų kūnas tampa beveik besvoris ir minimaliai įsitempęs. Vandens čiužinys švelniai prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų, atpalaiduoja pečius, kaklą, sąnarius ir stuburą. Tai automatiškai perkelia jus į fiziologiškai kieto miego būseną – o tai yra atpalaiduojančio poilsio ir gilaus, sveiko miego pagrindas.
Individuali miego aplinka temperatūros kontrolės dėka
Skaitmeniniu būdu kontroliuojama, mažai energijos vartojanti Akva Vital šildymo sistema, palaiko pastovią lovos temperatūrą bei, prireikus, gali būti išjungta nakčiai. Papildoma šiluma atpalaiduoja jūsų raumenis. Nustatykite taip, kad vasara jums būtu vėsu, o žiema jauku ir šilta, ir jūs visada mėgausitės tobula miego aplinka.
Plaunami, valomi, higieniški ir nesukeliantys alergijos
Akva Waterbeds  čužiniai, sertifikuoti kartu su Öko Tex Standard 100. Juose nesiveisia dulkių erkutės, lengvai valomi, nes ant tekstilinių apdangalų yra užtrauktukai, kad juos būtų lengva nuimti ir išskalbti. Lovos šiluma užtikrina sausą miego aplinką.
Ilgalaikis miego komfortas
Akva vandens lova per visa savo tarnavimo laiką išsaugo aukščiausio lygio miego komforto standartą. Ji niekada neįdubs ir neišsigulės. Lova jums puikiausiai tarnaus 15-20 metų !
Akva vandens lovos gaminamos Danijoje nuo 1981 metų
Nuo vandens čiužinukų kūdikiams iki prabangių dizainerio lovų, kuriuose dera draugiškumas aplinkai, kokybė ir dizainas, Akva Waterbeds kuria neužmirštamas lovas pagal užsakymą nuo 1981 metu.
Produktams būdinga kokybė ir aplinkos apsaugos valdymas. Visi komponentai, kurie yra naudojami lovoms, yra pagaminti išskirtiniu užsakomuoju pagrindu po vienu stogu, Ry, Danijoje. Jus galite būti tikri, kad gausite pagal užsakymą pagamintą vandens lovos sistemą, kuri bus pagaminta maždaug likus savaitei iki pristatymo, ir joje harmoningai derės kiekviena detalė.
Čiužinys be FTALATO !
Akva Waterbeds A/S buvo pirmasis gamintojas pasaulyje, išskirtinio aukšciausios kokybės minkštiklio Mesamoll ( LANXESS produkto) dėka, 2000 metais pradėjęs naudoti vandens čiužinius be ftalato. Čiužiniams naudojamas vinilas, kurį sudaro dvi atskiros, tačiau kartu sulaminuotos folijos, yra labai minkštas, bet labai elastingas.
Ar jūs žinojote?
Ar jūs žinojote, kad mėlynieji banginiukai gimsta iš amniono maišelio, kuriame yra keli litrai vandens? Spaudimo atpalaidavimo naudojant vandenį principas yra toks pat senas, kaip žinduolių evoliucija. Pirmoji lova, kurioje žmogus gali pailsėti, faktiškai yra vandens lova. Amniono skystis apsaugo mus nuo sutrenkimo ir sunkio sukeliamo spaudimo.
Mus, žmones, sudaro iki dvieju trečdaliu vandens; todėl vanduo magiškai traukia mus visą gyvenimą. Vanduo reiškia energiją ir gerovę. Kas gali būti labiau atpalaiduojančio negu ilsėtis klausantis bangų mūšos arba pasinėrus vandens vonioje?
Aštuntajame dešimtmetyje modernios plastmasės atsiradimas leido sukurti šiuolaikines lovų sistemas, išnaudojančias vandens privalumus, kaip sveiko miego terpę.
Akva Waterbeds A/S kuria, gamina ir parduoda vandens lovų sistemas nuo 1981 metu. Šiandien vandens lova yra visiškai įprastinė vieta miegui, ir pagal apklausas klientai yra išties patenkinti. Daugelis žmonių sako: kai pripranti gulėti ant vandens, negali įsivaizduoti nieko kito.

Galvūgalis BRIS                                        Galvūgalis BRIS  

     

 

 Galvūgalis BRIS                                              Galvūgalis BRIS 

      

Pristatymas visoje Lietuvoje, Miego Centras transportavimo ir paslaugų kainos čia.

 

 
Prekės užsakymas
  Matmenys   Lizingas Kaina Kiekis
160 x 200   353.45 EUR/mėn 3961 EUR
90 x 200   302.59 EUR/mėn 3391 EUR
100 x 200   308.57 EUR/mėn 3458 EUR
120 x 200   327.31 EUR/mėn 3668 EUR
140 x 200   341.14 EUR/mėn 3823 EUR
160 x 200   353.45 EUR/mėn 3961 EUR
180 x 200   367.28 EUR/mėn 4116 EUR
200 x 200   379.78 EUR/mėn 4256 EUR
240 x 200   407.62 EUR/mėn 4568 EUR
Į krepšelį    Į krepšelį  
Pastaba!
Norėdami įsitikinti, kad jūs išsirinkote būtent jums tinkamas prekes, šiame etape nevykdome momentinio pirkimo operacijos. Dėl jūsų užsakytų prekių su jumis susisieks Miego Centras konsultantas, pasitikslins ar prekės tinka jūsų atveju. Kai viskas bus suderinta, konsultantas paruoš jums pirkimo sutartį, kurioje bus nurodytos prekės ir apmokėjimo sąlygos.
Kaip veikia prekių užsakymas internetu? Skaitykite plačiau 
 
Ankstesnė prekė 1   2   3   4   5   6   7   8   Sekanti prekė