Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

„Miego centre“ lankėsi būsimi kineziterapeutai


„Miego centre“ lankėsi būsimi kineziterapeutai
Sausio 12 dieną „Miego centras“ sulaukė žingeidžių svečių iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto. Čia lankėsi kelios dešimtys antro ir trečio kurso studentų, besiruošiančių tapti kvalifikuotais kineziterapeutais. Būsimi specialistai mokymų metu aktyviai domėjosi čiužinių parinkimu, gamybos medžiagomis ir rūšimis, o centro atstovai mielai dalijosi savo darbo patirtimi. 


Svarbūs čiužinio parinkimo etapai

Tam, kad pacientai įsigytų geriausiai tinkančius čiužinius, kineziterapeutai turi puikiai išmanyti rekomenduojamų gaminių specifiką. Todėl Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentams pristatyti svarbūs čiužinių parinkimo etapai ir moderniausi gaminiai. „Miego centro“ konsultantai kelių valandų viešnagės metu atskleidė paslaptis, padedančias įgyvendinti klientų lūkesčius. Daugiau sužinoję apie čiužinių atrankos kriterijus geriausią gaminį lengviau išsirinksite ir jūs. 


Pagrindinė sėkmės priežastis – dėmesys specifiniams čiužinių atrankos klausimams:

Kaip atrodo jūsų lova? Čiužinys ir lova – tai harmoningas gero miego duetas. Todėl labai svarbu žinoti reikiamus matmenis. Tinkamiausia lova, pasak specialistų, yra su grotelėmis, atvira, be patalynės dėžės, ant neaukštų kojelių. Tokiu atveju čiužinys lengvai išimamas, išvalomas. Be to, užtikrinama būtina oro cirkuliacija. Jei naudojate patalynės dėžę, geriausia tuomet rinktis spyruoklinius čiužinius.


Koks yra jūsų svoris? Šie individualūs duomenys – vienas pagrindinių kriterijų, pagal kurį nusprendžiama, kokio kietumo čiužinį rinktis. Tinkamas čiužinys neturi būti pernelyg kietas ar minkštas. Ant šono gulinčio žmogaus stuburas turėtų išlikti tiesus, o kūnas – neįdubti. Jei kartu miegančių partnerių svoris nevienodas, specialistai rekomenduoja rinktis skirtingų savybių, tačiau vienu užvalkalu padengtus čiužinius „Jis / ji“. Beje, šis gaminys sulaukė itin didelio studentų susidomėjimo.


Ar esate alergiškas dulkių erkutėms? Tam tikri čiužiniai pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Jie taip pat yra atsparūs pavojingoms dulkių erkutėms. Tam, kad būsimi pacientai ramiai išsimiegotų, jiems reikėtų rekomenduoti putų poliuretano, lateksinius „Miego centro“ čiužinius.


Geriau išsimiegate vėsioje ar šiltoje aplinkoje? Jei miego metu dažnai šąlate, verta rinktis šilumą sulaikančius viskoelastinius čiužinius. Gausiai prakaituojantiems, didesnio svorio žmonėms geriau rinktis spyruoklinius ir poliuretaninius miego pagrindus. 


Atsakius į šiuos klausimus rekomenduojama išmėginti kelis čiužinių variantus. Įsitikinę taisyklinga kūno padėtimi ir tinkamomis čiužinio savybėmis, specialistai gali padėti įvertinti gaminio dizainą, kainą, pristatymo terminą. 


Tokia čiužinių atrankos sistema pasidalinęs „Miego centras“ būsimiems specialistams leido geriau suprasti čiužinių parinkimo svarbą. Teorines ir praktines žinias studentai pasitikrino egzaminu. Geriausiai atsakiusieji į klausimus nudžiuginti „Miego centro“ prizais. Patenkinti liko ne tik studentai, įgavę daugiau žinių, bet ir patys centro darbuotojai.  Entuziastingi, žingeidūs ir aktyvūs svečiai suteikė progą smagiai praleisti laiką ir pasidžiaugti būsimų specialistų kompetencija. 
Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.