Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Fizinę negalią turintiems – patarimai, kokį čiužinį rinktisNei vienas nėra apsaugotas nuo įvairių įgimtų negalių ar gyvenimiškų pavojingų situacijų, kuomet yra patiriamos fizinės traumos ar net tampama fiziškai neįgaliais. Gyvenimas tampa sunkesnis, tad reikia stengtis daryti viską, kad būtų užtikrinamas kuo didesnis komfortas. Vienas svarbiausių aspektų buityje yra patogi, raumenims atsipalaiduoti leidžianti lova. Dėl šios priežasties ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas renkantis čiužinį.Čiužinio kietumas ir tankumas


Naujo čiužinio kietumas priklauso ir nuo miegančiųjų svorio. Paprastai egzistuoja dvi čiužinių klasifikacijos : „H2"- vidutiniškai kieti ( iki 80 kg svorio žmonėms), ir „H3" - kietesni ( virš 80 kg). Vis dėlto, kai kurie čiužinių modeliai gali turėti ir daugiau skirtingų kietumų: „H1" - labai minkštas (iki 55kg), „H4" - kietas (tarp 100kg ir 120 kg), ir net „H5" - labai kietas (virš 120kg).

Renkantis čiužinio kietumą reikia atkreipti dėmesį į žmogaus ūgį. Kuo ūgis yra mažesnis, tuo kietesnio reikia čiužinio ir atvirkščiai. Gali būti, kad vieno čiužinio „H3" kietumas stipriai skirsis nuo kito čiužinio „H3" kietumo todėl, kad čiužiniai gaminami iš skirtingų medžiagų bei skirtingų gamintojų. Dėl šios priežasties, šiuo klausimu būtina konsultuotis su čiužinių specialistais. „Technogel" - moderni pagalba


Miegant ant „Technogel" čiužinio stipriai gerėja kraujo apytaka, todėl jis yra itin tinkamas žmonėms, turintiems kraujotakos sutrikimų ir ypač tiems, kurie kenčia nuo pragulų. Gelis, esantis čiužinio paviršiuje, veikia žmogaus odą 3D principu: apgaubdamas žmogaus odą iš visų pusių, gelis suteikia „antros odos" jausmą. Kadangi didelė dalis kūno turi sąsają su gelio medžiaga esančia čiužinio paviršiuje, beveik nelieka kūne užspaustų, nekvėpuojančių vietų ir jo pagalba itin gerinama žmogaus kraujo apytaka.

Maža to, tai yra ergonomiškas gaminys, padedantis išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną. Pasaulyje pripažinti ortopedai rekomenduoja šį gaminį žmonėms, turintiems nugaros ar kaklo skausmus. Kliniškai įrodyta, kad miegant ant šio čiužinio bei „Technogel" ortopedinės pagalvės, stipriai sumažėja arba ilgainiui iš viso išnyksta nugaros bei galvos skausmai.
Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.