Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Geras čiužinys padeda išvengti nugaros skausmų


 

patogus miegas

 

  

Idealiausias miego pozos scenarijus toks: dubuo ir pečiai minkštai įkrenta į patalus, o stuburas tvirtai ir patogiai atsiremia į elastingą čiužinį. Kodėl būtent tokia poza svarbi mūsų organizmui? Pasirodo, kad maistinė medžiagų apykaita tarp raiščių vyksta tik miegant ant pakankamai elastingo čiužinio, tokio kuris idealiai atitinka mūsų kūno kontūrus.Bent devyni iš dešimties žmonių Vokietijoje kenčia nugaros skausmus, panaši situacija ir Lietuvoje. Jei galvojat, kad tik dėl fizinio darbo ar įgimtų ligų kenčiant šiuos skausmus, pamirštat vieną svarbų faktorių, galbūt jūs miegat netaisyklingoje pozoje ant neelastingo čiužinio? Žinoma nepamirškit ir nuolatinio sėdimo darbo, judėjimo trūkumo, viršsvorio ir streso. Kaip sumažinti nugaros skausmus? Medikamentai nėra vienintelė išeitis, pagalba jūsų laikysenai-tai elastingas, prie kūno kontūrų prisitaikantis čiužinys.


Nuo ko pradėti čiužinio paieškas? Pati pradžia, tai esminės stuburo užduoties suvokimas. Stuburas paremia kūną, bet tuo pačiu jis lankstosi ir padeda judėti. Būtent dėl tarpslankstelinių diskų mes galime lankstytis, vaikščioti bei išvengti smūgių.


Stovimas darbas vargina mus ir sustiprina stuburo diskų susispaudimą. Tam, kad galėtume lengviau nešti gyvenimo naštą ant pečių, mums reikia poilsio. Būtent elastingas čiužinys padeda atsipalaiduoti. Naktį stuburo diskai ir raiščiai regeneruojasi (jie sugeria „sultinį“ tarsi kempinė ir išsitempia iki pradinio ilgio). Tačiau tai įmanoma tik tinkamai ilsintis ir atitinkamai apkraunant natūralius kūno kontūrus. Pečių ir dubens sritims itin svarbus atitikimo momentas. Būtent pečių ir dubens zonos gali patirti išnirimą, patempimą ar įsitempimą.


Taigi esminė jūsų naujo čiūžinio užduotis- kuo patogiau atremti ir paremti jūsų kūno kontūrus, kad ir kokioj pozoj miegotumėte.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.