Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Kaip sukurti tinkamą aplinką vaikų miegui?


čiužiniai vaikams
Nuo kokybiško poilsio priklauso ne tik mūsų, bet ir mūsų vaikų darbingumas bei dėmesio sukonsentravimas. Tačiau svarbiausia, kad nuo kokybiško poilsio priklauso ir gera savijauta bei sveikata. Tai itin aktualu augančiam organizmui, todėl tėvai turi labai svarbią užduotį – pasirūpinti kokybišku vaikų poilsiu. Tai lengviausia padaryti pasirinkus tinkamą vaiko lovą ir čiužinį.

Vaikiškos lovos skirstomos pagal vaikų amžių, tačiau dažniausias ir praktiškiausias pasirinkimas – po vaikiškos lovelės iš karto pirkti reikiamo dydžio lovą su ortopedinėmis grotelėmis ir pasirinkti tinką čiužinį vaikui. Būtent čiužinys su grotelėmis atlieka svarbiausią vaidmenį.

Vaiko organizmas sparčiausiai vystosi mokykliniame amžiuje – iki paauglystės, todėl labai svarbu, kad čiužinys būtų pritaikytas besivystančiam organizmui. Įrodyta, kad tai sumažina vaikų stuburo iškrypimus, galvos, kaklo ir nugaros skausmus vyresniame amžiuje ir svarbiausia, turi įtakos vaikų smegenų vystumuisi: ant kokybiško ir konkrečiai jam pritaikyto čiužinio miegantis vaikas pasieks aukštesnių rezultatų mokykloje, bus sumanesnis, jam bus lengviau sukoncentruoti dėmesį pamokų metu ir pan.

Kyla klausimas, kokie yra kokybiški čiužiniai vaikams? Vaikiški čiužiniai yra gaminami iš kokybiško ir organizmui nekenksmingo HR putų poliuretano ir aptraukiami antibakteriniu, antialerginiu užvalkalu, kurį galima skalbti. Čiužiniai vaikams ir jų užvalkalai yra pralaidūs orui, leidžia jam cirkuliuoti, kas dar labiau užtikrina čiužinio švarą ir higieną. Jei norite apsaugoti čiužinį visapusiškai, papildomai galite naudoti neperšlampančias paklodes arba higieninius užtiesalus, kurie yra dažnai skalbiami, tokiu būdu vaiko čiužinys bus saugus ir švarus.

Čiužiniai vaikams turi būti reikiamo kietumo, geriausia vidutinio arba kieti, nes turi būti sukuriama atrama besivystantiems kaulams ir raumenims, vaikiški čiužiniai yra nezonuoti, tai užtikrina didesnę atramą kūnui. Taip pat didelis privalumas, jei čiužinys vaikams pasižymi kitomis papildomomis savybėmis, pavyzdžiui, specialia danga, pagerinančia vaiko kraujotaką miego metu.

Taigi, tėvų misija – sukurti ergonomišką, patogią ir kokybišką miego erdvę vaikams, gali atrodyti sudėtinga, tik jei čiužinys pasirenkamas aklai, nepasidomėjus svarbiausiomis jo savybėmis arba nepasitarus su specialistais. Tačiau kitais atvejais Jūsų vaikas artėjančiais naujais mokslo metais miegos ant kokybiško ir konkrečiai jam pritaikyto vaikiško čiužinio.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.