Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Kaip užtikrinti kūdikių miego kokybę?


Kaip užtikrinti kūdikių miego kokybę?
Kūdikiai – jautriausi miegotojai, kuriems labai svarbi kokybiška, higieniška ir ergonomiška miego aplinka. Pirmiausia, jie miegodami praleidžia itin daug laiko, taip pat šiuo metu sparčiai vystosi atžalų organizmas, kaulų ir stuburo sistemos, galiausiai, jų organizmas – itin jautrus, todėl nesunkiai alergizuojamas. Taigi, kaip tokią miego aplinką sukurti, turi sugalvoti tėvai, o jiems skubame patarti mes.

Žema kaina neturėtų būti tas kriterijus, kuris nulemtų kūdikio čiužinio pasirinkimą. Pirmasis kūdikio čiužinys turi būti itin kokybiškas. Svarbiausia yra čiužinuko vidaus užpildas ir kokybiškas užvalkalas.

Dažnas tėvelių pasirinkimas – čiužiniai su kokoso plaušo, grikių lukštų, jūržolių užpildu. Tačiau šiandien yra galimybė rinktis modernesnius, ergonomiškesnius ir higieniškesnius čiužinukus – su kokybiško orui laidaus poliuretano, viskoelastinio poliuretano užpildu arba netgi vandens užpildu.

Kodėl poliuretaniniai čiužinukai?

Specialistai nori išsklaidyti tėvų įsitikinimus, kad kūdikiai turi miegoti ant kieto čiužinio, kad besiformuojančiam jų organizmui reikalinga itin stabili atrama. Čiužinukai neturi būti nei per kieti, kokie ir yra senieji kokoso plaušo, nei per minkšti, besideformuojantys, kaip grikių lukštų. Tuo „aukso viduriuku“ pasižymi poliuretaniniai čiužinukai su minkštu užvalkalu.

Poliuretaniniai čiužinukai yra elastingi, pasižymi itin gera oro ventiliacija, užkerta kelią dulkių kaupimuisi ir dulkių erkučių užsiveisimui. Taip pat nuo svorio, šilumos ir drėgmės jie nesideformuoja, nesusiguli, priešingai, nei kokoso plaušo arba grikių lukštų čiužinukai, kuriuose yra linkusios kauptis dulkės, dulkių erkutės. Poliuretaniniuose čiužinukuose kartais naudojamas plonas viskoelasto sluoksnis – puikus sprendimas neužspausti kraujotakos.

Galiausiai, reikia žinoti, kad, nors patys kokoso plaušo ir grikių lukštų čiužinukai yra gaminami iš natūralių medžiagų, tačiau jų gamyboje dažnai yra naudojami klijai ir kitos cheminės medžiagos, kurios gali kūdikius alergizuoti. Poliuretaniniai čiužiniai yra sertifikuoti ir patvirtinti laboratorijose: neturi kenksmingų emisijų, nekenkia kvėpavimo takams ir nealergizuoja odos.

Dažniausiai čiužinukai kūdikiams yra 10–12 cm. aukščio, nes storesni gali sukurti galimybę ūgtelėjusiam kūdikiui išlipti iš lovelės.

Čiužinio užvalkalas būtinai turi būti nuvelkamas, skalbiamas, iš natūralių pluoštų audinio. Labai gerai, jei pasižymi antialerginėmis, antibakterinėmis savybėmis. Kad būtų užtikrinta higieniška miego aplinka, būtina pasirūpinti ir specialia patalyne bei neperšlampančiomis paklodėmis.

Taigi, modernios kūdikių čiužinukų gamybos technologijos šiandien leidžia kūdikius migdyti itin higieniškoje, ergonomiškoje ir visiškai nekenksmingoje lovytėje.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.