Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Kas yra antčiužiniai ir kam jie reikalingi?


Kokybiškas poilsis – tai sveikatos, geros nuotaikos ir darbingumo garantija, todėl kurti ir puoselėti miego aplinką turėtume atsakingai. Svarbiausia užduotis miegamajame – išsirinkti čiužinį, tačiau ar to užtenka? Vis dėlto, specialistai rekomenduoja papildomai įsigyti ir antčiužinį. Bet ar visi žinome, kas tai yra ir kokią naudą jis teikia mūsų poilsiui?

Antčiužiniai: kas tai?

Antčiužiniai – tai žymiai plonesni ir lengvesni čiužinukai, kurie yra dedami ant įprasto miegamojo lovos čiužinio. Pagrindinės priežastys, kam reikalingi antčiužiniai – tai papildomas komfortas kūnui ir čiužinio apsauga bei ilgaamžiškumo užtikrinimas.

Dažnai žmonės išsirenka per kietą pagrindinį čiužinį, nes yra įsitikinę, kad miegoti ant kieto čiužinio yra naudingiau ir sveikiau, tačiau jau po kelių naktų supranta, kad nėra patogu. Tokiu atveju dažnai situaciją išgelbėti gali antčiužiniai. Taip pat jie naudingi, jei pastebite, kad čiužinys pradeda deformuotis, išsiguli, tačiau keisti jo dar neketinate.

Taip pat antčiužiniai apsaugo pagrindinį čiužinį nuo deformacijų ir išgulėjimų, nes čiužinuką pakeisti kainuoja žymiai pigiau, todėl jį galima nuolat atnaujinti, o čiužinys liks nepakitęs ilgesnį laiką.

Galiausiai, viena iš pagrindinių kokybiškos miego aplinkos savybių – čiužinio higieniškumas. Čia, vėlgi, į pagalbą galima pasitelkti antčiužinį: jis apsaugo čiužinį nuo sutepimų, dulkių ir kitų nešvarumų. O patys antčiužiniai yra nuvelkami, o jų užvalkalai yra lengvai skalbiami namų sąlygomis.

Kada čiužinukas – išsigelbėjimas?

Antčiužiniai rekomenduojami visiems, tačiau, jei miegate miegamojo lovoje, galite jo ir neturėti, tačiau yra atvejų, kai čiužinukas yra tikras išsigelbėjimas, kada pravartu jį įsigyti.

Pirmiausia, jei gyvenate vieno kambario bute ir miegate ant sofos-lovos. Pripažinkime, šis baldas tikrai nėra patogiausias pasirinkimas miegui, nes dažniausiai sofos-lovos pagrindas yra kietas, kartais – net nelygus, o viduryje yra nemalonus tarpas. Todėl tokiu atveju galima namuose turėti antčiužinį, dienos metu jį laikyti spintoje arba patalynės dėžėje, o naktį pasitiesti ir miegoti ant jo. Pajusite neįtikėtiną patogumą ir komfortą kūnui.

Taip pat antčiužinį verta turėti, jei esate studentas ir gyvenate bendrabutyje arba nuomojatės kambarį su ten esančia nepatogia lova arba sofa-lova. Tai, vėlgi, padės sukurti patogią miego aplinką.

Galiausiai, yra ir kitų situacijų, kada čiužinukas gali palengvinti gyvenimą: tai atvejai, kai į namus su nakvyne atvyksta daug svečių ir visiems neužtenka miegojimo vietų, taip pat, jei turite mažamečių vaikų, kurie mėgsta žaisti ant žemės ir kitais atvejais.

Taigi, jei norite sukurti patogesnę miego aplinką, užtikrinti pagrindinio čiužinio ilgaamžiškumą ir higieniškumą, taip pat apsaugoti jį nuo susidėvėjimo, verta apsvarstyti antčiužinio įsigijimą. Jį pakeisti visada lengviau nei čiužinį, laikyti nesudėtinga, o komfortą pajusite iš karto.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.