Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Naujoviškos pagalvės „PILLOWISE“Tinkama pagalvė užtikrina gerą miegą ir efektyvų poilsį, taigi pravartu žinoti, kokia idealiausiai tiktų Jums, atitiktų Jūsų galvos ir kaklo linkį, užtikrintų, kad saldus miegas aplankys kaskart, vos prigulus. Žmogaus fiziologija skirtinga, vadinasi, visiems tobulos pagalvės nėra ir negali būti. Norintiems pajusti nepatirtą miego komfortą, pristatome naujovišką asmeniškai pritaikomą pagalvę „Pillowise".


Kuo ypatingos pagalvės „Pillowise"? 

 Pirmiausia, šios pagalvės, kaip ir visos ortopedinės prekės, pritaikomos prie Jūsų kūno padėties, šiuo atveju - kaklo ir pečių, taigi ilsintis kūnas visiškai atpalaiduoja raumenis, todėl gerokai išauga miego kokybė. Olandijoje jau 20 metų gaminamos pagalvės sukurtos bendradarbiaujant su fizioterapeutais, todėl gaminys išties kokybiškas, atitinka naujausius gamybos standartus. Vienas pagrindinių šių pagalvių išskirtinumų - jas gaminant atsižvelgta į žmogaus kaklo ilgio ir padėties bei pečių pločio matmenis. Nors kiekvienos pagalvėlės dydis ir forma atrodo vienodi, tačiau iš tikrųjų pagalvė kiekvienam klientui parenkama asmeniškai.  


Kokia sistema taikoma parenkant pagalves „Pillowise"?  

Pagalvės aukštis labai svarbus kiekvieno žmogaus miego kokybei, todėl netinkama pagalvė gali ne tik neužtikrinti būtino poilsio, bet ir išprovokuoti kaklo skausmus, mat netinkama kaklo atrama statiškos miego pozicijos metu gali nemažai pakenkti. „Pillowise" gamintojai nori, kad Jūsų saldus miegas būtų ne vienos nakties prabanga, todėl prieš įsigydami pagalvę turite išmatuoti savo kaklą ir pečius, o duomenis suvesti svetainėje https://pillowise.nl/en/measure.htm. Čia galėsite pasirinkti ir savo mėgstamiausią miegojimo poziciją (ant šono, nugaros ar pilvo) bei pagalvės kietumą. Atlikę visus žingsnius gausite unikalaus išlenkimo pagalvę, kuri taps Jūsų nauju mėgstamiausiu lovos atributu, garantuojančiu iš tiesų puikų poilsį.  


Kokia pagalvėlės sudėtis ir matmenys? 

Pagalvė pagaminta iš kokybiško „Premium Dutch" viskoelastinio putų poliuretano, o užvalkalas padengtas „Tancel" pluoštu, kuris 100 proc. reguliuoja drėgmę, todėl miegas ant šios pagalvės bus išties komfortabilus. Pagalvės „Pillowise" matmenys - 55 x 35, tačiau jos storis gali būti skirtingas, šešių dydžių - suvedus duomenis į sistemą, ji parinks tinkamiausią pagalvės aukštį, todėl Jums neteks rūpintis, kad ir vėl suklydote netinkamai įvertinę patogiausią miegojimo aukštį.  

„Pillowise" ortopedinės prekės parduodamos tik elektroninėje ir fizinėse „Miego centro" parduotuvėse, taigi nusprendus įsigyti puikią miego kokybę dovanojančią pagalvę „Pillowise" rekomenduojama konsultuotis su „Miego centro" specialistais arba užsisakyti internetu. Tegul patogus miegas ir visiškai atsipalaidavęs kūnas užtikrina idealią poilsio kokybę.Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.