Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Pagalvės kūdikiams


Gimus mažajai atžalai, tėvams nėra nieko svarbiau kaip pasirūpinti, kad jam ar jai viskas būtų gerai, kad būtų sudarytos visos sąlygos leidžiančios teisingai augti. Pakankamai daug diskusijų supa vaikiškas pagalves, ypač pagalves kūdikiams - kada jas reiktų duoti, ar jos reikalingos, kokie jų privalumai.


 Jeigu galvojate apie dideles, minkštas, suaugusiems skirtas pagalves, tuomet tokių vaikams duoti nereikėtų. Tokios pagalvės kaip tik gali padidinti neteisingo vystymosi ar net uždusimo riziką, nes pasisukęs kūdikis gali jose uždusti. Ypač grėsmė padidėja, jei pagalvė yra labai minkšta. Jei tieisog reikia paprastos pagalvės vaikui, tuomet reiktų palaukti, kol jis pats parodys tam poreikį - ims miegoti ant susukto megztinio ar ant kitų asmenų pagalvių.Tačiau kartais vaikams prireikia tam tikros pagalvės, kuri gali padėti gydyti galvos deformacijas. Tokie pakitimai gali atsirasti, jei kūdikis per ilgai guli ant nugaros, niekada nepasuka galvos į vieną ar kitą pusę, neguli ant pilvo. Nuolat gulint tik ant nugaros, jam gali pradėti vystytis deformacija - viršugalvis gali pradėti plokštėti. Dažniausiai tai išsisprendžia su laiku, vaikui augant, tačiau jei pastebima, kad tai nepraeina, galima panaudoti gydančias pagalvėles, skirtas užtikrinti normalų viršugalvio vystymąsi.


Nors pagalvė ir sukurta gydymo tikslais, ja vis tiek reiktų naudotis atsargiai. Todėl rekomenduojama ant tokios pagalvės guldyti tik tuomet, kai vaikas yra pabudęs, jam žaidžiant ar vėžinant jį vežimėlyje. Taip galima bus užtikrinti, kad nieko bloga neatsitiks ir vaikas galės ramiai mėgautis tiek aplinka, tiek normaliai toliau vystytis. Net jeigu jau pradėjo formuotis plokštuma, galima ją sumažinti panaudojus tokias pagalvėles.


Pačių pagalvių priežiūra yra pakankamai paprasta, jas dažniausiai galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje. Pagalvė turėtų būti kvėpuojanti, tai yra užtikrinti normalią oro ventiliaciją, kad kūdikis neprakaituotų. Jam suprakaitavus bus nemalonu ir tai neleis jam atsipalaiduoti gulint ant pagalvės. Kadangi vaikas mažas, o oda itin jautri, pagalvė taip pat turėtų būti antialergiška.


Pirkti pagalvę kūdikiui ar ne, yra kiekvieno tėvo pasirinkimas. Jeigu kūdikis vystosi gerai, tuomet pagalvės ir nereikia. Tačiau jei pastebite ženklus, kad vaikas nenori apsiversti, miega tik ant nugaros, formuojasi viršugalvio plokštuma, rekomenduojama gydomoji pagalvė.Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.