Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Renkantis čiužinį svarbiausia – laikas


Ciuzinio pasirinkimas
Dažnai žmonės daug dėmesio skiria miegamojo lovos paieškoms, ją išsirinkę jaučiasi padarę didžiausią darbą kuriant miego aplinką, tačiau neretai nepagalvoja arba pamiršta, kad kokybiško miego pagrindas – čiužinys. Kokybiškas ir tinkamai parinktas čiužinys net pačią nepatogiausią lovą gali paversti kokybiška miego aplinka. Todėl ne mažiau dėmesio ir laiko privalu skirti ir čiužinio pasirinkimui.

Kokį čiužinį rinktis?

Čiužinys – labai individualus pirkinys, o, kadangi dažniausiai ant jo miega du žmonės, labai svarbu rasti optimaliausią sprendimą abiems poros nariams. Laimei, jei tokį variantą surasti sudėtinga, galima rinktis skirtingų kietumo pusių čiužinį, kuris puikiai patenkina skirtingus miego įpročius.

Kalbant apie medžiagas, labai dažnas pasirinkimas yra HR poliuretano čiužiniai. Šie čiužiniai – itin elastingi, ilgaamžiai, pasižymi ortopedinėmis savybėmis, geru oro pralaidumu ir kitomis savybėmis, užtikrinančiomis kokybišką miego aplinką. HR poliuretano čiužiniai – taip pat puikus pasirinkimas kainos ir kokybės santykio atžvilgiu.

Tačiau yra ir kitų pasirinkimų: lateksiniai, spyruokliniai, Technogel, viskoelastiniai ir kt. čiužiniai.

Įvertinkite laiką, per kurį čiužinys pasieks Jūsų namus

Svarbu žinoti, kad čiužinio įsigijimas – tai ne tik laikas, praleistas parduotuvėje arba internete, užsisakant čiužinį. Nors ir šis apsisprendimo laikas gali užtrukti, priklausomai nuo žmonių, net iki mėnesio arba ilgiau: vieni žmonės žino, ko nori ir radę iškart užsisako patikusį čiužinį, o kiti renkasi ilgai, svarsto kelis variantus, mėgsta palyginti skirtingus variantus keliose pardavimo vietose ir pan.

Prie šio laiko reikia pridėti ir laiką, kuris reikalingas čiužinio pristatymui į Jūsų namus. Tai, priklausomai nuo gamintojo, gali užtrukti nuo 2 iki 6 savaičių.

Taigi, sudėjus laiką, reikalingą čiužinio pasirinkimui, užsakymui ir pristatymui, nesunku apskaičiuoti, kada maždaug reikia pradėti rinktis čiužinį, kad tiek miegamojo lova, tiek čiužinys Jūsų namus pasiektų panašiu laiku ir galėtumėte džiaugtis pilna kokybiška miego aplinka.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.