Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 
Laikas rinktis miegamojo lovą: kaip nesuklysti?
2017-08-22

Šiltasis metų laikas – pats remonto įkarštis: visi nori suspėti iki rudens įsirengti arba susiremontuoti būstus, susitvarkyti gyvenamąją vietą ir rudenį bei žiemą jau džiaugtis tvarkinga, gražia ir patogia namų erdve. Vis sparčiau artėjant rudeniui, remonto darbai dažniausiai jau būna pasiekę baldų paieškos etapą. O ne paslaptis, kad vienas iš svarbiausių baldų namuose – miegamojo lova. Taigi, kokią lovą rinktis, kaip nesuklysti ir vėliau nesigailėti?

Plačiau
 
 
Renkantis čiužinį svarbiausia – laikas
2017-08-22
Dažnai žmonės daug dėmesio skiria miegamojo lovos paieškoms, ją išsirinkę jaučiasi padarę didžiausią darbą kuriant miego aplinką, tačiau neretai nepagalvoja arba pamiršta, kad kokybiško miego pagrindas – čiužinys. Kokybiškas ir tinkamai parinktas čiužinys net pačią nepatogiausią lovą gali paversti kokybiška miego aplinka. Todėl ne mažiau dėmesio ir laiko privalu skirti ir čiužinio pasirinkimui.
Plačiau
 
 
Kaip sukurti tinkamą aplinką vaikų miegui?
2017-08-01
Nuo kokybiško poilsio priklauso ne tik mūsų, bet ir mūsų vaikų darbingumas bei dėmesio sukonsentravimas. Tačiau svarbiausia, kad nuo kokybiško poilsio priklauso ir gera savijauta bei sveikata. Tai itin aktualu augančiam organizmui, todėl tėvai turi labai svarbią užduotį – pasirūpinti kokybišku vaikų poilsiu. Tai lengviausia padaryti pasirinkus tinkamą vaiko lovą ir čiužinį.
Plačiau
 
 
Miegamasis: lova pagal interjerą ar atvirkščiai?
2017-08-01
Interjero kūrimas – bene svarbiausias namų įrengimo arba remonto etapas, kurį vieni atlieka patys, o kiti – į pagalbą pasitelkia interjero dizainerius. Bet kuriuo atveju, interjeras privalo patenkinti visus šeimos narių poreikius, nes nuo interjero, iš dalies, priklauso mūsų gyvenimo kokybė.
Plačiau
 
 
Viengulės lovos – puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms ir jaunuoliams
2017-03-28
Nors populiariausios yra dvigulės lovos, tačiau palyginti dažnai susiduriama su situacija, kada tokia lova yra arba nereikalinga, arba neužtenka vietos kambaryje jai pastatyti, ypač, jei reikia daugiau erdvės prie lovos - daugiau vietos išlipti iš lovos, prie lovos pastatyti pagalbinius įtaisus. Todėl viengulė lova yra ypač populiari tarp vyresnio amžiaus žmonių.

Plačiau
 
 
Odinės lovos – norintiems išskirtinumo
2017-03-20
Lova, pirmiausia, turi būti patogi, tinkamo dydžio, atitinkanti kitus poreikius ir galimybes, bet kartu - tai ir interjero puošmena, todėl labai svarbu ir išvaizda bei dizainas. Vieniems jis yra svarbesnis, kitiems - mažiau svarbus, todėl ir yra galimybė rinktis lovos dizainą, kur pirmuoju smuiku griežia lovos apmušalas.
Plačiau
 
 
Miegamojo lovos su patalynės dėže – vertinantiems praktiškumą
2017-03-14
Šiandien, kai vis daugiau žmonių gyvena nedideliuose butuose, kotedžuose arba namuose, ypatingai dažnai susiduriama su vietos trūkumo problema - vietos trūksta laikyti įvairius rečiau naudojamus daiktus, patalynę, drabužius, batus ir panašiai. Todėl vienas iš tokios problemos sprendimo būdų gali būti miegamojo lova su patalynės dėže.
Plačiau
 
 
Lovos vaikams – kas svarbiausia?
2017-03-08
Lova, neabejotinai, yra vienas iš svarbiausių baldų namuose, jis privalo užtikrinti kokybišką miegą, poilsį, o kartu ir gerą savijautą. Tėvai turi dvigubą atsakomybę - atsakomybę už savo ir už vaikų komfortišką miegą. Neretai lovos vaikams paieškos tampa tikru galvos skausmu tėvams, tačiau to galima išvengti, jei žinosite, kas yra svarbiausia vaikiškos lovos paieškose.
Plačiau
 
 
Dvigulės lovos - komfortas dviems
2017-03-02
Net trečdalį savo gyvenimo žmogus pramiega, todėl ne veltui projektuojant miegamąjį ypatingą dėmesį reikia skirti lovos pasirinkimui. Renkantis lovą pirmiausia reikia įvertinti kambario, kuriame lova stovės, erdvę ir išplanavimą, o taip pat žmogaus miego įpročius.
Plačiau
 
 
Vaikiški čiužinukai, kuris yra tinkamas?
2017-02-26
Susilaukus vaikų, norisi jiems atiduoti viską, kas geriausia. Begalinis tėvų rūpestis mažuoju šeimos nariu kartais sukelia tikrą galvos skausmą, nes labai plati mažylių daiktų pasiūla apsunkina vaikiško čiužinuko išsirinkimą. Juk siekiama kainos ir kokybės santykio. Tas pats nutinka ir sprendžiant, kokie čiužinukai geriausiai sukurs norimą komfortą mažyliui.

Plačiau
 
 
Kada laikas keisti čiužinį?
2017-02-05
Nustatyta, kad miegui skiriame daugiau nei trečdalį viso savo gyvenimo. Todėl jo kokybė ir patogumas yra labai svarbūs. Miegodamas ant nepatogaus, kūno svoriui nepritaikyto čiužinio, žmogus atsikelia dar labiau pavargęs, o tai nėra gerai. Žinoma, nėra nieko amžino, todėl net ir geriausi čiužiniai (kaina ne visada tai sąlygoja) ilgainiui susidėvi. Tad, kaip žinoti, kad atėjo laikas tarti sudie susidėvėjusiam miego palydovui?

Plačiau
 
 
Kušetės - sprendimas visiems atvėjams
2017-01-29
Kušetės nepraranda savo populiarumo jau gerą dešimtmetį. Tai patogus, kompaktiškas, daugiafunkcinis ir lengvai bet kokioje erdvėje pritaikomas baldas. Vis tobulinant kušečių dizainą, didėja jų paklausa, o tokių sofų universalumas leidžia jas statyti įvairiuose interjeruose - žaisminguose vaikų kambariuose ar moderniame jaunuolio miegamajame.

Plačiau
 
 
Antčiužinys - Lietuvių mėgstamas čiužinio priedas
2017-01-05
Šiandien daugelis žmonių yra susipažinę su čiužinių savybėmis, gamybos medžiagomis ir privalumais. Visi supranta, kad investicija į aukštos kokybės čiužinį turi tiesioginę sąsają su jų savijauta tiek trumpalaikėje, tiek ir ilgalaikėje perspektyvoje. Visgi, geram miegui svarbus ne tik čiužinys. Itin gerai pailsėti miegant galima ant lovos papildomai užtiesus ir antčiužinį. Tiesa, nors nemaža dalis pirkėjų nežino, kam naudojami ir kam skirti antčiužiniai, vis daugiau jų ryžtasi pabandyti šį čiužinio priedą ir jo teikiamus privalumus.

Plačiau
 
 
Kuo pasižymi skirtingi patalynės audiniai?
2016-12-20

Patalynė daro didelę įtaką miego kokybei: ramybės metu ji ne tik leidžia jaustis patogiai, bet ir padeda išvengti įvairių alergijų, odos dirginimo, intensyvaus prakaitavimo. Audiniai patalynei - svarbus kokybiško poilsio ir sveikatos garantas, todėl pravartu apžvelgti jų savybes.

Plačiau
 
 
Lovos rėmas - Iš ko rinktis?
2016-12-02
Lova yra kiekvieno miegamojo puošmena ir dėmesio traukos centras. Ji - vienas svarbiausių baldų namuose, nes žmogus didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia būtent ten. Dėl šios priežasties, svarbu pasirinkti ne tik prie interjero derantį modelį, bet ir patogumą garantuojančią lovą. Nors dažnai skiriamas itin didelis dėmesys čiužinio parinkimui, lovos rėmas yra ne ką mažiau svarbus. Populiariausi vis dar išlieka mediniai ir metaliniai lovos rėmai, tačiau su jais pamažu ima konkuruoti ir plastmasiniai rėmai.

Plačiau
 
 
Kaip sumažinti ir išvengti nugaros skausmo?
2016-11-10
Mokslininkų teigimu, net 80% nugaros skausmą sukeliančių priežasčių būna nespecifinės kilmės. Kitaip tariant, medikams dažniausia nepavyksta rasti specifinės skausmo priežasties - vėžio, infekcijos, lūžio ar uždegimo. Nors įprasta manyti, jog bene dažniausia nugaros skausmo priežastis yra užspaustas nervas, tačiau dėl šios problemos kenčia tik 15% besiskundžiančių nugaros skausmais. Tad ar tikrai taip paplitęs nespecifinis nugaros skausmas neturi konkrečios priežasties? Į šį klausimą paprašėme atsakyti Vidmantą Zavecką, VšĮ „Sveiko stuburo mokykla“ konsultantą, norvegų neuroraumeninės aktyvacijos (Neurac) metodikos lektorių, kineziterapeutą.
Plačiau
 
 
Kas nutinka su Jūsų čiužiniu per 8 metus?
2016-11-01
Renkantis čiužinį reikėtų jį vertinti kaip ilgalaikę investiciją, kuri pagerins Jūsų gyvenimo kokybę ne vienerius metus. Tačiau nepaisant to, praktika rodo, jog optimali čiužinio trukmė - 8 metai. Pateiksime vaizdingų faktų leisiančių suprasti kiek šilto ir šalto per aštuonerius gyvenimo metus mato jūsų čiužinys.
Plačiau
 
 
Plačiai paplitę mitai apie miegą
2016-10-24
Dažnai žmonės linkę tikėti tuo, ką išgirsta. Maža to, jie pradeda gyventi pagal išgirstas ar perskaitytas „nerašytas tiesas". Nepaisant to, kad kartais visuomenės nuomonė giliai įsišaknijusi, vis dėlto dalis „tiesų", kaip greitai užmigti, ar teiginių, susijusių su miego kokybe, jo pakankamumu, viso labo - tik išgalvoti postulatai. Tam, kad būtų lengviau atskirti, kas yra tiesa, o kas - ne, pateikiame plačiausiai paplitusius su miegu susijusius mitus.

Plačiau
 
 
Naujoviškos pagalvės „PILLOWISE“
2016-10-05
Tinkama pagalvė užtikrina gerą miegą ir efektyvų poilsį, taigi pravartu žinoti, kokia idealiausiai tiktų Jums, atitiktų Jūsų galvos ir kaklo linkį, užtikrintų, kad saldus miegas aplankys kaskart, vos prigulus. Žmogaus fiziologija skirtinga, vadinasi, visiems tobulos pagalvės nėra ir negali būti. Norintiems pajusti nepatirtą miego komfortą, pristatome naujovišką asmeniškai pritaikomą pagalvę „Pillowise".

Plačiau
 
 
Jūsų ramaus miego priežastis - tinkamai parinkta lova
2016-09-27
Geras poilsis ir ramus miegas vienas svarbiausių veiksnių norint atstatyti savo jėgas ir vėl būti darbingiems. Dėl šios priežasties tinkamai pasirinkta miegamojo lova turi daug įtakos ir didžiąją dalimi prisideda prie gero Jūsų dienos ritmo. Vis dėl to prieš perkant lovą, turite apsvarstyti keletą aspektų, kurie Jums leistų išsirinkti geriausią variantą.

Plačiau
 
 
1   2   3   Sekantis