Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Kaip veikia www.miegocentras.lt prekių užsakymas internetu


1.  Prekių parinkimas - pažymėkite varnele prekę (es), kurią norite užsakyti ir parašykite prekių kiekį, tada spauskite „Į krepšelį".

2.  Prekių krepšelis - prekių krepšelyje galite koreguoti užsakymą: keisti prekių kiekį, papildyti krepšelį naujomis prekės, pašalinti nereikalingas prekes.

3.  Prekių transportavimo užsakymas - kai prekės jau parinktos, galite užsisakyti transportavimo su užnešimu paslaugą - uždėkite varnelę „Reikalingas transportas".  Prekių kaina pateikiama be  pristatymo su užnešimu (įkainiai pateikiami svetainėje). Jei viskas tinka, užpildykite visus privalomus laukus: miestas, pristatymo adresas, vardas, pavardė, telefonas, el. paštas.

4. „Užsakyti"

    a. Kai viską supildote ir paspaudžiate „Užsakyti", sistema sugeneruoja užsakymą ir išsiunčia el. paštu į Miego Centrą. Gavęs jūsų užsakymą, Miego Centras vadybininkas jums paskambins arba parašys, kad įsitikintų, ar teisingai parinkti čiužiniai bei kitos prekės. Po to vadybininkas jums el. paštu atsiųs  sutartį, kurioje bus nurodytos visos jūsų užsakytos prekės, avanso dydis ir bendra suma. Kai nurodytą avanso sumą pervedate į Miego Centras sąskaitą, vadybininkas užsako prekes pas tiekėjus arba rezervuoja sandėliuose.

    b. Pristatymo terminas nurodomas sutartyje. Kadangi daugelis prekių yra gaminamos pagal kliento pateiktą užsakymą, pristatymo terminas gali būti nuo 1 iki 8 savaičių.

5.  Prekių nemokamas atsiėmimas. Atsiimti smulkias prekes nemokamai galite Miego Centras parduotuvėse. Didelių išmatavimų prekes nemokamai galite atsiimti iš sandėlio, kurį nurodo Miego Centras vadybininkas. Miego Centras vadybininkės prekių neneša ir nekrauna į kliento transportą, todėl klientams reikia patiems pasirūpinti prekių nešimu ir krovimu, jeigu prekės atsiimamos iš parduotuvės. Atsiimant prekes iš nurodyto sandėlio, prekės pakraunamos į kliento transportą. Prekės išduodamos po to, kai pilnai už jas sumokate.

6.  Prekių transportavimas ir užnešimas yra mokamas. Transportavimo įkainiai pateikiami mūsų svetainėje. Konkreti paslaugos kaina pateikiama sutartyje. Prekės transportuojamos tik tuomet, kai pinai už jas apmokama. Užsakius transporto paslaugą, transporto įmonės darbuotojas su jumis susisieks, susiderins pristatymo dieną bei laiką. Prekės bus pristatytos ir užneštos jums tinkamu laiku per 3-5 darbo dienas, skaičiuojant nuo pilno apmokėjimo dienos. Transporto įmonės darbuotojai gali atsisakyti nešti prekes į jūsų nurodytą patalpą, jeigu nusprendžia, kad prekės ar patalpos gali būti apgadintos nešimo metu ar yra kiti pavojai. Tokiu atveju prekės paliekamos patalpų viduje prie įėjimo durų.