Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Vaikiški čiužinukai, kuris yra tinkamas?


Susilaukus vaikų, norisi jiems atiduoti viską, kas geriausia. Begalinis tėvų rūpestis mažuoju šeimos nariu kartais sukelia tikrą galvos skausmą, nes labai plati mažylių daiktų pasiūla apsunkina vaikiško čiužinuko išsirinkimą. Juk siekiama kainos ir kokybės santykio. Tas pats nutinka ir sprendžiant, kokie čiužinukai geriausiai sukurs norimą komfortą mažyliui.

  Kodėl svarbu tinkamas čiužinys?

Ne paslaptis, kad maži vaikai miega nuo 10 iki 14 valandų, priklausomai nuo savo amžiaus. Lyginant su suaugusiųjų 6 - 8 valandų rėžimu tai yra gana daug. Todėl numoti ranka į čiužinuko parinkimą negalima. Miego metu kūdikiai ne tik vystosi, bet ir formuojasi jų kaulai, stuburo padėtis, taigi, tinkama atrama privaloma.   Tačiau, kaip žinoti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis čiužinį? Pateikiame keletą patarimų žemiau.
 
·    Svarbu, kad čiužinukai suteiktų atramą mažylio kūnui. Minkšti kaulai ir elastingi raumenys reikalauja tvirto pagrindo. Nors visi čiužiniai gali suteikti paviršių miegojimui, tačiau ne visi jie yra patogūs. Atminkite, kad mažas vaikas negalės tinkamai išreikšti, kaip jis jaučiasi, todėl komfortą, jam turite užtikrinti patys.

·    Tinkamai pasirinkite dydį. Kalba eina ne tik apie čiužinio išmatavimus (nes dažniausiai jis jau derinamas prie lovos dydžio), bet ir pačios lovelės. Kūdikiai miegodami daug vartosi, todėl, nors jie ir maži, reikia jiems sukurti pakankamai erdvės, kad jaunas organizmas galėtų nevaržomai judėti. ·        Atkreipkite dėmesį, iš kokių medžiagų pagamintas čiužinys. Nors vaiko svoris ir nėra didelis, tačiau per minkštas ar per kietas paviršius gali trukdyti ramiam miegui. Rekomenduojame, kad čiužinukai būtų vidutinio kietumo.

·    Taip pat rinkdami čiužinį atkreipkite dėmesį ir į pagalvę, nes ji sukuria 20 % atramos reikiamos miegant. Per aukštai ar per žemai laikomas kaklas laikui bėgant gali sukelti skausmą.

·    Rinkitės kuo natūralesnių medžiagų audinius apvilkti čiužinukui. Taip išvengsite alergijų. Taip pat vaikas neprakaituos, mat oro cirkuliacija miegant labai svarbi ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams.   Įsigytą čiužinį keisite rečiau nei greitai išaugamus vaiko drabužėlius, todėl investuokite į ilgalaikį variantą (dažnai tėvai iš karto perka didesnes lovas, nes mažylis greitai auga, o čiužinių ir lovų rinkos kainos nėra itin žemos). Taip pat pasirūpinkite jo apsauga dar vaikystėje. Tam puikiai tinka apsauginės plėvelės, neperšlampančios paklodės ar kiti panašūs čiužinio aksesuarai.   Užtikrinkite saldų ir kokybišką miegą ne tik mažajam šeimos nariui, bet ir sau. Juk patogiai ant čiužinio miegantis vaikais reiškia ir tai, kad poilsį tą naktį turės ir tėvai.
Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.