Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Lovos grotelės – čiužinio ilgaamžiškumo garantija


Visi suprantame miego reikšmę ir žinome, kaip svarbu užtikrinti kokybišką miego aplinką, tačiau dažniausiai kalbėdami apie ją, omenyje turime tik kokybišką miegamojo lovą. Tačiau ar susimąstome apie atskirų miegamojo lovos elementų kokybę? Taip, kalbame apie čiužinių kokybę, apie lovos tvirtumą ir medžiagas, iš kurių yra pagaminta. Bet neretai pamirštame, kokios svarbios yra miegamojo lovos grotelės.


Kokią reikšmę turi grotelės?

Kokybiškas miegamojo lovos pagrindas yra ypatingai svarbus siekiant užtikrinti atramą kūnui, išlaikyti čiužinio higieniškumą ir prailginti jo ilgaamžiškumą. Lovos pagrindas gali būti ištisinis, t. y., iš plokštės arba gali būti naudojamos grotelės. Pastarasis variantas – ergonomiškesnis ir kokybiškesnis.

Lovos grotelės už lovą su vientisu dugnu yra pranašesnės, nes leidžia čiužiniui kvėpuoti, netrukdo oro cirkuliacijos ir ventiliacijos, leidžia išgarinti drėgmę, todėl užtikrina aukštesnį higienos lygį, kas aktualu visiems, bet ypač alergijos dulkių erkutėms kamuojamiems žmonėms.

Kokias groteles rinktis?

Tinkamai parinktos kokybiškos miegamojo lovos grotelės čiužinio ilgaamžiškumą gali prailginti net 30 proc., todėl svarbu jų pasirinkimui skirti pakankamai laiko.

Dažniausiai yra pasirenkamos medinės grotelės, nes dėl medžiagos natūralumo jos garantuoja geriausią čiužinio ventiliaciją ir yra pigesnės nei grotelės, pagamintos iš specialių plastiko modulių. Tačiau medinės grotelės greičiau praranda savo savybes ir jas reikia dažniau keisti. Plastikinės grotelės yra ilgaamžiškesnės ir leidžia čiužiniui geriau prisitaikyti prie kūno formų.

Renkantis groteles svarbiausia atsižvelgti į tarpus tarp grotelių lentjuosčių ir kitas savybes. Nereikėtų rinktis grotelių, kurių tarpai tarp lentjuosčių yra didesni nei 3–4 cm, nes esant didesniems tarpams, čiužinys gali deformuotis. Bet tarpai neturėtų būti ir žymiai mažesni, nes tada bus sunku cirkuliuoti orui.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar grotelių juostelės nėra nelygios, kad nebūtų pažeistas čiužinio užvalkalas, ar grotelės nėra per minkštos ir atsigulus neišlinksta į priešingą pusę, nes, vėlgi, čiužinys deformuosis. Grotelės atsigulus ant čiužinio turi būti išlinkusios į viršų arba tiesios.

Galiausiai, šiandien galima rinktis reguliuojamas arba nereguliuojamas groteles. Reguliuojamos – tai grotelės, kurias galima pritaikyti konkrečiai sau: galima pasikelti arba nuleisti galvos ir kojų zonas, todėl tai itin patogus pasirinkimas daug laiko lovoje praleidžiantiems vyresniojo amžiaus žmonėms ir ligoniams. Grotelių valdymas gali būti mechaninis arba automatinis, t. y., su specialiu distanciniu pulteliu.

Taigi, jei kuriate miego aplinką ir galvojate, į kokius elementus reikia atkreipti dėmesį, nepamirškite miegamojo lovos grotelių, kurios užtikrina kūno atramą ir čiužinio ilgaamžiškumą bei padeda palaikyti aukštą higienos lygį miegant.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.