Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Lovos vaikams – kas svarbiausia?


Lova, neabejotinai, yra vienas iš svarbiausių baldų namuose, jis privalo užtikrinti kokybišką miegą, poilsį, o kartu ir gerą savijautą. Tėvai turi dvigubą atsakomybę - atsakomybę už savo ir už vaikų komfortišką miegą. Neretai lovos vaikams paieškos tampa tikru galvos skausmu tėvams, tačiau to galima išvengti, jei žinosite, kas yra svarbiausia vaikiškos lovos paieškose.

Įprastai vaikiškos lovos skirstomos pagal amžių, tačiau didžiausią reikšmę vaikui turi pirmoji lova (ne vaikiška lovelė), kurioje vaikas dažniausiai miega nuo 2 iki 12 metų amžiaus. Lovos vaikams nuo 2 metų privalo būti pakankamai plačios, nes vaikai miegodami daug juda ir vartosi, todėl lovoje negali pritrūkti erdvės. Be to vaikai greitai auga, o galimybių keisti lovą taip dažnai nėra, o ir neverta to daryti, todėl geriau iš karto rinktis didesnę pirmąją lovą.

Pasirinkus gerą ir kokybišką lovą yra daug galimybių ją modifikuoti pagal vaiko amžių keičiant tam tikras lovos dalis. Lovos vaikams nuo 3 metų gali būti be jokių apsaugų, tačiau mažesniems vaikams rekomenduojama parūpinti apsaugą nuo iškritimo - specialias prie bet kurios lovos galimas montuoti apsaugines baldines groteles arba specialią paklodę su porolonu. Žinoma, viskas priklauso nuo individualių vaiko miegojimo įpročių.

Būtent iki 12 metų amžiaus vaikų organizme vyksta sparčiausi formavimosi etapai, todėl ypatingai svarbus yra kokybiškas ir specialiai vaikams pritaikytas čiužinys. Jis turi būti tinkamo kietumo - negali būti nei per kietas, nei per minkštas, kad išsivystytų tiesi vaiko laikysena ir sveikas stuburas. O su amžiumi reikia vis derinti ir čiužinį, todėl geriausias variantas yra keisti čiužinį toje pačioje didesnėje lovoje.

Perkant vaikišką lovą reikia rinktis kokybiškas lovos groteles, nes vaikai lovoje praleidžia daugiau laiko, joje ne tik miega, bet leidžia laiką žaisdami, dažnai ant jos mėgsta šokinėti, o kokybiškos grotelės užtikrina lovos ir ypač čiužinio patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Auginantiems du arba daugiau skirtingo amžiaus vaikų yra galimybė gaminti dvi vienodo dizaino, tačiau skirtingo dydžio lovas, kas užtikrina vientisumą interjere.

Taigi tėvai gali išvengti galvos skausmo rinkdami lovą vaikui, jei žinos, į ką reikia atkreipti dėmesį. Lovos vaikams turi turėti kokybiškas groteles ir čiužinį, o didesnės lovos pasirinkimas su galimybe keisti tam tikrus lovos elementus užtikrina ilgesnį lovos naudojimą ir leidžia sutaupyti.


Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.