Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Praktiški patarimai: naujas čiužinys - naujas priežiūros scenarijus


Reguliarus čiužinio vartymas

Norėdami užtikrinti čiužinio ilgaamžiškumą bei puikią formą, kas tris mėnesius sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu bei apverkite čiužinį kita puse.




Dvipusis čiužinys

Ar verta susivilioti dvipusiais čiužiniais? Čiužinys, kurio viena pusė minkštesnė ir švelnesnė, o kita kietesnė - beveik idealus sprendimas. Kasdien jūs galite miegoti vis ant kitos pusės, bet mūsų kūnai sunkiai prisitaiko prie tokių pasikeitimų. Jei per dažnai keisite puses, bus tik sunkiau prisitaikyti prie naujo kietumo ar minkštumo, o tai pakenks ir jūsų miego kokybei. Taigi dvipusiai čiužiniai nėra pats geriausias pirkinys. Nei per dažnas, nei per retas čiužinio pusių keitimas nėra naudingas, visada reikia surasti aukso vidurį.



Antčiužinių nauda

Ar įmanoma prailginti seno čiužinio ilgaamžiškumą? Šiandien gaminami antčiužiniai dar neišsprendžia išsigulėjimo ir duobėtumo problemos, jie naudingi, kai miegate ant sofos arba ant per kieto čiužinio.



Čiužinių tankis ir ilgaamžiškumas

Kas užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą? Rinkdamiesi naują pagrindą lovai, atkreipkite dėmesį į latekso, poliuretano ir viskoelastano čiužinių tankį. Didesnio tankio pagrindas- ilgaamžiškesnis ir patvaresnis. Vis tik dėl skirtingų technologijų bei medžiagų savybių gali skirtis ir čiužinių tankis. 40 kg/kub.m poliuretano čiužinys bus tik vidutiniškai patvarus, tuo tarpu lateksui toks tankis - net per mažas.



Vientisas čiužinys

Čiužinių branduoliai gaminami iš karpytos ar nekarpytos (ištisinės) medžiagos. Patvaresnis sprendimas vientisos medžiagos čiužinio branduolys, nes čiužiniai iš atskirų dalių gali būti sujungiami keliais, nelygių išmatavimų sluoksniais.



Čiužinio užvalkalo priežiūra

Kaip tinkamai prižiūrėti skirtingos sudėties čiužinius? Kokybiškas čiužinys dažniausiai turi garantiją, kurioje pateikiami priežiūros nurodymai, kiek dažnai ir kokiu būdu jį valyti. Vis tik priežiūros taisykles diktuoja ir tai, kokį užvalkalą naudosite. Dažniai jie skalbiami 60 °C. Rekomenduojama įsigyti mišrius, sintetikos ir medvilnės pluošto užvalkalus. Vilnos geriau vengti, nes ji po skalbimo susitraukia.




Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.