Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Pripučiami čiužiniai - keliautojų rojus


Kodėl verta rinktis?

·       Jūs tiesiogiai reguliuojat čiužinio minkštumą ar kietumą (pripučiami čiužiniai parduodami su oro pompomis).


Dėl ko abejojama?


·        Čiužiniai, pilni oro, nėra pakankamai elastingi, todėl kūno įdubimo lygis nėra pakankamas.

·        Ant tokių čiužinių galima miegoti tik laikinai keliaujant.

·        Šiuose čiužiniuose susilaiko drėgmė, taigi gali susidaryti pelėsis.Keliautojų ir iškylautojų patogumui


Ar kelionės metu pripučiami čiužiniai gali užtikrinti kokybišką miegą? Keliaujant su palapinėmis į gamtą pripučiamas čiužinys - pats geriausias sprendimas. Tam, kad ryte neskaudėtų šonų ir nugaros, išsirinkite ne tik tinkamą palapinės vietą, bet ir patogų laikiną gultą. Rinkdamiesi čiužinį patikrinkite, ar jis tikrai tilps į palapinę, taigi iš anksto žinokite reikiamus čiužinio matmenis. Jeigu ruošiatės į tolimą ir sunkų žygį, pasirinkite lengvesnį čiužinį. Juk keliaudami nešiositės ne tik čiužinį, palapinę, miegmaišį, bet ir kitus būtiniausius reikmenis.

 

Ar pakankamai patvarūs?

Pripučiami čiužiniai turi būti pakankamai patvarūs. Geriausia pripučiamus, kelioninius čiužinius įsigyti specializuotose parduotuvėse. Jei žygiai ir ekspedicijos - jūsų kasdienybė, tai ir turistiniai reikmenys turi būti ištvermingi. Juk gamtoje tenka išgyventi pačias ekstremaliausias oro sąlygas, o patogiai galima išsimiegoti net ir ant pripučiamo čiužinio, palapinėje, kažkur toli nuo civilizacijos.Ne tik keliaujantiems

Ne tik keliaujantys į gamtą su savimi nešiojasi pripučiamus čiužinius. Šiandien namų sandėliukuose ar palėpėse laikome tokius čiužinius, kuriuos pripučiame tik sulaukę nelauktų svečių. Taigi ribotose namų erdvėse, tokie sprendimai išsprendžia nelauktas problemas.

Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.