Prekės paieška
 
     
     
 
Prekių filtras
Kaina:
Gamintojas:
Prekių grupė:
Prekės
 
     
 

Viengulės lovos – puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms ir jaunuoliams


Nors populiariausios yra dvigulės lovos, tačiau palyginti dažnai susiduriama su situacija, kada tokia lova yra arba nereikalinga, arba neužtenka vietos kambaryje jai pastatyti, ypač, jei reikia daugiau erdvės prie lovos - daugiau vietos išlipti iš lovos, prie lovos pastatyti pagalbinius įtaisus. Todėl viengulė lova yra ypač populiari tarp vyresnio amžiaus žmonių.

Populiariausias viengulės lovos dydis yra 90x200 cm, tačiau, jei yra poreikis ir galimybės, galima rinktis ir didesnę - 120x200 dydžio lovą, tačiau tokia lova jau užims žymiai daugiau vietos ir, žinoma, bus brangesnė, o kokybiškai išsimiegoti pilnai užtenka ir standartinio dydžio. Renkantis viengulę lovą vyresniam žmogui reikia palikti daugiau vietos išlipti iš lovos ir laisvai judėti kambaryje.

Dar vienas svarbus vienvietės lovos vyresnio amžiaus žmonėms kriterijus yra lovos aukštis. Tokiems miegotojams geriau rinktis aukštesnę lovą - 55-65 cm aukščio nuo žemės iki čiužinio viršaus yra optimalus variantas, kad būtų lengva išlipti ir įlipti į ją, nereikėtų stipriai lankstytis, o keliai būtų patogioje padėtyje.

Viengulės lovos su čiužiniais yra, palyginti, populiarus variantas, tačiau įvertinkite, kad tokia lova bus sunkiau prižiūrima ir valoma, o sudėvėtą čiužinį bus sunkiau pakeisti, todėl, vis dėlto, geresnis, nors ir brangesnis, variantas yra čiužinį pirkti atskirai. Tačiau vien čiužinys kokybiško poilsio neužtikrina, dar labai svarbu kokybiškos įleidžiamos grotelės su gerais mechanizmais, nes jos užtikrina ilgesnį čiužinio naudojimą ir aukštesnį higienos lygį, kas yra ypatingai svarbu daugiau laiko lovoje praleidžiantiems vyresnio amžiaus žmonėms. Labai patogu yra vis populiarėjančios lovos su motorizuotomis grotelėmis, kurios yra valdomos specialiu distanciniu pulteliu. Miegantysis gali kelių mygtukų pagalba susireguliuoti sau patogią padėtį: pakelti kojas arba galvą, susireguliuoti sėdimą padėtį. Tokioje lovoje labai patogu skaityti, valgyti, žiūrėti televizorių. Dalinai pakėlus kojas jos atsipalaiduoja, sumažėja tinimas.

Neturintys, kur susidėti retai naudojamą patalynę, drabužius arba kitus daiktus, gali rinktis viengulę lovą su patalynės dėže, kas yra puikus pasirinkimas taupant vietą.

Žinoma, viengulės lovos tinka ne vien vyresnio amžiaus žmonėms, jos - puikus pasirinkimas ir vaikams bei jaunuoliams. Tačiau viengulės lovos vaikams turėtų būti žemesnės - užtenka 45-50 cm aukščio, nes lova dažnai naudojama ne tik miegui, bet ant jos sėdima su draugais arba žiūrint filmus, naršant internete.

Taigi viengulė lova yra puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms arba, priešingai, jaunuoliams. Tačiau priklausomai nuo to, kuriai amžiaus grupei lova perkama, reikia atsižvelgti į jos parametrus, ypač aukštį.

 
Kaip išsirinkti tinkamą čiužinį?
Kiekvieną dieną “Miego centro” salonuose padedame žmonėms išsirinkti tinkamiausią čiužinį. Ilgametė praktika, leidžia čiužinį parinkti ypač tiksliai, net ir žmonėms kenčiantiems nugaros skausmus. Įprastai, čiužinių ekspertas rekomendaciją pateikia konsultacijos metu nustatęs esmines Jūsų poilsio įpročių ir fizines savybes.


Tačiau visus, kurie neturi galimybės užsukti į mūsų salonus ir pasikonsultuoti, kviečiame išbandyti specialų įrankį - čiužinio parinkimo gidą. Jūsų atsakymai į esminius klausimus leis mūsų ekspertams rekomenduoti Jums tinkamiausią čiužinį greitai ir tiksliai. Nebespeliokite koks čiužinys padės sumažinti skausmą, padėsime Jums dar šiandien.